Achter de schermen

De dagelijkse werkzaamheden en de diensten die VKS aanbiedt, worden uitgevoerd door professionele medewerkers. Het kantoor is gevestigd in Zwolle.

Daarnaast zijn er veel vrijwilligers voor VKS actief, die vanuit het bureau worden ondersteund.

Als u  in de onderstaande kast op een foto klikt, krijgt u meer informatie over de persoon.
Onderin kunt u door de soorten medewerkers bladeren. Als er meer personen zijn dan er in de kast passen, kunt u met het pijltje aan de zijkant rechts naar beneden scrollen. Dit werkt niet bij alle browsers!
 

Hanka Dekker
Directeur
h.meutgeert@stofwisselingsziekten.nl
José Lut
Coördinator lotgenotencontact
joselut@stofwisselingsziekten.nl
Sven Stijnman
Wetenschappelijk redacteur/ communicatiemedewerker
sven@stofwisselingsziekten.nl
Marije Effing-Boele
Projectmedewerker
marijeboele@stofwisselingsziekten.nl
Marinda Hammann
Projectmedewerker/Communicatiemedewerker
marinda@stofwisselingsziekten.nl
Carine Smit
Secretaresse
info@stofwisselingsziekten.nl
Petra Hollak
Projectmedewerker Zorgpaden
petrahollak@stofwisselingsziekten.nl
Piet Bolhuis
Voorzitter
pabolhuis@kpnplanet.nl
Henk Roseboom
Penningmeester
h_roseboom@zonnet.nl
Ed van den Engel
Bestuurslid
evdengel@chello.nl
Laurens Verbunt
Bestuurslid
laurensverbunt@ziggo.nl
Anneke Vermeulen
Bestuurslid
anneke_vermeulen@planet.nl
Alkaptonurie
Mark van Erp
markvanerp@live.nl
CDG
Fiona Waddell
fmmwaddell@gmail.com
Creatine defecten2
Peter Schattenberg
peter.schattenberg@ziggo.nl
CTX
vacant

Cystinose
Marjolein Bos
marjoleinbos@ziggo.nl
Cystinose2
Fons Sondag
ahmsondag01@hetnet.nl
Glutaaracidurie type 2 (MADD)
Jacobien Niebuur
jacobienniebuur@gmail.com
Glycogeenstapelingsziekte type 1
Ellen Boelens
ellenboelens@xs4all.nl
Glycogeenstapelingsziekte type 3
Selma te Boekhorst
sellieboek@hotmail.com
Mitochondriëel Kinderen
Alfons Heetjans
heattec@home.nl
Mitochondriëel volwassenen
Miranda en Raymond van den Eijnden
m.v.d.eijnden@planet.nl
MPS
vacant

Organoacidurieën en ureumcyclusdefecten
Lenie van den Engel
lenievandenengelhoek@gmail.com
Peroxisomale ziekten
Esther Zeelenberg
estherzeelenberg@gmail.com
Primaire Hyperoxalurie
Wilma en Steven de Jong
wamdejong@upcmail.nl
SLO
Bart en Gerda van Moorsel
vanmoorsel@concepts.nl
Tyrosinemie
Annelies Prent
anneliesprent@gmail.com
Vetzuuroxidatiestoornissen
Griëtte Oevermans
goevermans@solcon.nl
Witte stof MLD


Witte stofziekten
Dennis en Monique Modderman
dennisenmoniquevks@gmail.com
Ziekte van Gaucher
Wout Timmerman
wout@kwando-tech.nl

Reageren is niet mogelijk